ONAS


Witam na naszej stronie
Bardzo nam miło, że odwiedzasz naszą stronę. Jesteśmy nową, rozwijającą się domową hodowlą psów rasowych Labrador Retriever.
Dlaczego Labrador Retriever?
Uwielbiamy je za charakter, to jak przywiązują się do ludzi, jak potrzebują ludzkiej obecności i uwagi, za łagodność i niesamowitą empatię, za szalone pomysły i ogromną żywiołowość, i za ten wiecznie merdający ogon.
Mamy dwie sunie, są do siebie bardzo podobne, a jednocześnie bardzo się różnią.
Starsza Aliss to plaster na obolałe serca, jest oazą spokoju i łagodności, jej spojrzenie wyraża więcej niż 1000 słów, swoim zachowaniem i mimiką niemal „mówi” do człowieka, potrafi idealnie wczuć się w nastrój sytuacji okazując ogromną empatię.
Młodsza to Sophie wprowadza do naszego domu nieopisaną radość, wszędzie jest jej pełno, jest ciekawska, odważna i zawsze chętna do zabawy, ma milion pomysłów które od razu wciela w życie, jest bardzo spostrzegawcza i żywo zainteresowana wszystkim co dzieje się dookoła, jest naszym „pomocnikiem” w ogrodzie, żadna praca nie może dziać się bez jej udziału. Obie dziewczyny są idealne dla dzieci, kochają je ponad wszystko, no może z wyjątkiem jedzenia. Są strasznymi łakomczuchami.
Uwielbiają kąpiele wodne i te w wannie, w basenie i w otwartym zbiorniku wodnym. Wprowadzają do naszego domu cudowny, wesoły nastrój.
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Labrador Retriever zapraszam do kontaktu z nami.
Odpowiadamy na każdy meil, sms itp.
Pozdrawiam bardzo serdecznie Sylwia Wyraźny